Jump to content

לוח ניקוד

 1. Blaz00r

  • נקודות

   9

  • פרסום הודעות

   485


 2. yogev20

  yogev20

  אחראי פורום


  • נקודות

   5

  • פרסום הודעות

   6,794


 3. Roycohen1979

  • נקודות

   5

  • פרסום הודעות

   1,401


 4. Doron_Z

  • נקודות

   3

  • פרסום הודעות

   2,379


תכנים פופולרים

תכנים שצברו את הניקוד הגבוה ביותר בתאריך 30/11/20 בכל התחומים

 1. לא בהכרח. משום מה אלטשולר הצליחו למתג את עצמם כבית השקעות "הכי מוצלח" (ע"פ מספר קטן של שנים אחורה שלא מעיד על כלום) ועם ישראל קונה את זה (תרתי משמע), לך תבין.
  4 נקודות
 2. לפנות כמה ימים ולקרוא את החומר ב"הסולידית" זו התחלה מצויינת
  3 נקודות
 3. הסדר פשרה מספר כמה כבר? איבדתי את הספירה פשוט. מה שיפה זה שכל שנה אנשים טוענים שהחל משנתון X העניין נפתר וכל שנה יוצא הסכם פשרה חדש שמכסה בין היתר בדיוק את אותו שנתון X.
  3 נקודות
 4. הדרייבאין זה מדליק לגמרי, לא יודע אם זה בגלל שאני יליד 87 או שאני סתם נמשך לכל האולדסקוליות הזו של פעם. היום הכל טכנולוגי מדי. כל ההיכרויות נטו דיגיטליות זה עצוב. דייטים בחורף בכללי זה קצת באסה אבל מה לעשות.
  2 נקודות
 5. מעדכן שהמחשב וןהמסך שהזמנתי הגיעו היום בבוקר. מסתבר שהמעבד 5600X של AMD לא תומך ב onboard graphics ולכן חייבים כרטיס מסך ולא ניתן כלל להשתמש בקיים על ה motherboard. סה"כ מרוצה, המחשב אחרי הרכבה ומה שנשאר TMS עטפו הכל טוב טוב. קיבלתי הכל עד לרמת הבורג. הקירור STOCK שמגיע עם המעבד, והקרטונים הריקים. הבנתי שהגיעו אליהם מעל 700 הזמנות בימים האחרונים והם לא ממש עומדים בקצב ולכן לא "מרחיבים" את המבצעים הקיימים. אם תכננתם להזמין מהם אולי כדאי לחכות קצת שיירד הלחץ ותחזור זמינות לחלק מהדברים (גם ככה אין מבצעים שווים אצלם כרגע). כרגע מחכה ל
  2 נקודות
 6. "קר" - אפשר לחשוב שמינוס 10 מעלות ויורד שלג בבאר שבע תגיד לה שתלבש ארוך, תביא מחצלת, שמיכה עבה, בקבוק יין וגבינות ותצפו בכוכבים או לכו לאיזה פארק או שתצאו לעשות ספורט ביחד -] זה גם מחבר וגם שורף קלוריות ומחמם
  2 נקודות
 7. רוב הבחורות לא יבואו לגבר לבית בדייט הראשון או השני, בייחוד בעיר שמרנית כמו באר שבע. האופציה הסבירה היחידה היא לטייל איפשהו/לשבת בפארק בימים לא גשומים.
  2 נקודות
 8. תזכורת לכל מי שפספס את ההודעה הזאת. נסו ותהנו. מסתבר שאפילו מוכרים אותו בארץ, שלוש בעשר בשופרסל ובסופר-פארם.
  2 נקודות
 9. אם ליונידן R1 מגיע שרשור, אז למה לא לאחיו הגדול R7? לאחר המון שנים (ממש המון, לדעתי לפחות 10, אולי יותר) עם הולנטיין המהולל ודו"ח על מהירות מניידת שהגיע מולי 😲 (נסיעה די מנהלתית, בדרך לאילת...) החלטתי לחפש את המחליף. לא אחפור כמו בשרשורים אחרים... בקצרה, בנקודות, מדוע R7: הולנטיין מלא (ממש מלא) בהתראות שווא מה שהופך אותו ללא רלוונטי ולכן, למרות שהוא יכול לגלות דבורה, הוא חסר ערך ל-R7 טווח גילוי גבוה של דבורה והכי מוצלח מבחינת אתרות שווא בתדר Ka בשימוש הדבורה (וגם אפס בהתראות ממכוניות אחרות), יותר מה-V1G2 החדש. ל-R7 יש 2 אנטנות כמו בולנטיין ויודע להצביע ג
  1 נקודה אחת
 10. יחידה ראשונה של ניסאן מיקרה ידנית ברמת גימור VISIA נחתה בישראל. האבזור על פניו די דומה לרמת הגימור ASCENTA ששווקה עד כה, המחיר זול ב-3000 ש"ח ועומד על 79900 ש"ח.
  1 נקודה אחת
 11. חבל על הכסף, התקנתי את כל העדכונים. ממליץ לך לנסות להחזיר
  1 נקודה אחת
 12. בגלל זה קוראים רק את מה שהיא כותבת על הבסיס של ההשקעות ולא על כל המסביב (ההתכלבות הקיצונית שלה). לחלופין ספר מומלץ הוא The Bogleheads' guide to investing
  1 נקודה אחת
 13. יום יבוא ו(אולי)אסע ברכבים עם אחריות... כרגע זה ריקול. וכן, מייד העברתי את הרכב לרח' המקביל לטיפול שוטף אצל גבע.
  1 נקודה אחת
 14. פרימסי 4 - צמיגי נוחות Pilot sport 3/4, asymmetric 3 /5 אלה צמיגים יותר ספורטיביים. אחיזה יותר טובה, אבל הם יותר רועשים, פחות נוחים, מעלים צריכת דלק ונשחקים יותר מהר. אני לא רואה סיבה לקנות צמיגים ספורטיבים לאסטרה 2017 כאשר נוהגים ברכב בצורה רגילה. גם הצמיגים המקוריים של הרכב לא ספורטיביים.
  1 נקודה אחת
 15. המוכר הסכים. חיכיתי שהשיעבוד (בגלל מימון) יוסר, והערב בוצעה העברת בעלות (באמצעות המערכת הנפלאה של אתר המידע הממשלתי). תודה על כל המידע בשרשורפלצת הזה, ולכל העצות המחכימות. עוד לקוח ל"מוסך גבע", ולצערי, פחות לקוח "למוסך רון".
  1 נקודה אחת
 16. כפי שציין יוגב, הריח לא נשאר להרבה זמן. לי יש את Honeydew (מלון) של CG. הריח מאוד עדין ונעים. אני בדרך כלל מרסס על השטיחים/בפתח יניקת האוויר לסירוקלציה הפנימית לאחר הניקוי השבועי. אחרי הנעה שנייה זה נעלם.
  1 נקודה אחת
 17. לא כולם עסוקים בלסדר אותך או אחרים כל הזמן, בדיוק כפי שלא כולם מוכרים את האוטו שלהם בגלל הצרות שהוא עושה להם ומתעקשים להעביר את החולירע לפראייר התורן. אנשים באופן טבעי נוטים להחליף מכונית לאחר זמן ויש גם שלל סיבות אחרות לחלוטין ישרות דרך ותמימות שגם פורטו כאן. גישה קצת פרנואידית אתה מציג.
  1 נקודה אחת
 18. יש לו ריח מאלף אחד האהובים עלי, יכול לרסס אותו גם ברכב, שירותים וגם סתם בחדר. הבעיה הגדולה מעבר למחיר מופרז, מחזיק בדיוק 10 דקות.
  1 נקודה אחת
 19. שכחתם את הסיבה הכי טריוויאלית, שהייתי בטוח שלא זקוקה להיזכר. אנשים מוכרים רכבים כל 3/4 שנים באופן אוטומטי בדיוק מופתי (שהם הרוב) לא חשוב מה המצב הרכב, וגם לא אכפת להם שהרכב כמעט חדש כי הם מטפלים בו רק במוסך מורשה. ככה הם רגילים כל חייהם ואי אפשר לשנות אותם. (גם חייבים להראות לשכנים שהם מבוססים) מי ניהנה מזה, נחשתם נכון, רוכשי יד שנייה. ממש פשוט.
  1 נקודה אחת
 20. אז קדימה, תן המלצה למקום יותר טוב. שתי דרישות עיקריות: 1. מוכר וואגיו 2. עולה יותר מהוואגיו של איציק
  1 נקודה אחת
 21. בעקרון, אינני חושב שיש בעיה להזמין באתר בריטי, רק צריך לוודא כי זה פנס המיועד לרכב עם הגה שמאלי ולא רכב עם הגה ימני.
  1 נקודה אחת
 22. השאלה הראשונה שאתה צריך לשאול את עצמך, עוד לפני שהרמת טלפון לבית השקעות כלשהו, היא: "בשביל מה הכסף?" או - מה המטרה של ההשקעה? יש הבדל עצום בין השקעה לטווח ארוך שמטרתה, נניח, להגדיל את הפנסיה, לבין השקעה לעוד שנה שהמטרה שלה היא שיפור עמדות לקראת משכנתא. רק אחרי שתגדיר לעצמך את המטרה, אפשר יהיה להתחיל לדבר על מסלולים, עמלות, בתי השקעות וכל הטררם הזה.
  1 נקודה אחת
 23. תמיד כדאי למכור לבד, מעבר למחיר עדיף. אז יש עמדת מיקוח עדיפה על רכישת הרכב, וניתן להוריד מחיר, ולקבל תנאים עדיפים או אביזרים נוספים. מי שחושב שחברות הטרייד - אין יפסידו עבורו כסף, או יעשו לו עסקה טובה במחיר "מחירון"? כי הוא בחור נחמד, חיי בפנטזיה שאין לה קשר לעולם הטרייד אין. המקרים הבודדים שתקבלו "מחיר מחירון" על הרכב שלכם, זאת קניית רכב מהם ללא שוק (שמעלה אבק) שידחפו לכם אותו בטענה של מחירון שכדאי לחטוף מייד, בו בזמן שמחירו האמיתי בשוק היד שנייה, פחות מ -20% במקרה הטוב. (רכבים לא מבוקשים נשחטים ביד שנייה ללא רחם) אל תשלו את עצמכם, עסק כמו כל עסק צריך להתפרנס.
  1 נקודה אחת
 24. מי שרוב הנסיעות שלו בינעירוניות, לא יחווה את התקלות האלה, ויהנה מהרכבים עם הגיר זה מסכים שהתיבות הרובוטיות האלה פחות מתאימות לנסיעות מרובות פקקים או עירוניות. אפשר לגיד את זה גם על תיבות רציפות אך קצת אחרת, שתיבות רציפות לא עומדות בעומס, כך שמי שמרבה לנסוע עם רכב מלא בעליות או מעמיס על התיבות האלה גם יתקלקלו וידרשו תיקון לא זול. הפתרון זה תיבה פלנטרית ששם אין בעיה לנסוע בכל מקום, אך הן יהיו פחות חסכוניות, לכן לדעתי מי שמחפש לנסוע הרבה נסיעות משולבות עם עומסים בכמות שהיא די ממוצעת לשנה, אז אין תחליף לאמינות הגיר הפלנטרי שיהיה זול יותר לאחזקה וההפרש בדלק לא
  1 נקודה אחת
 25. "היי, רוצה שנשב אצלי/אצלך ונראה בלה בלה בלה? אני יודע שזה עלול להיות לא נעים בדייט ראשון. פשוט הכל סגור, פיקניק וטיול אי אפשר כי קר, אז נראה לי שזו האופציה הכי נחמדה. אל תתביישי להגיד שאת מעדיפה משהו אחר. אני לא רוצה שתרגישי חוסר נוחות כי הכי חשוב לי שנרגיש בנוח חד עם השנייה". שגר וקבל את הכן שלך באהבה. היא גם תעריך שאתה היחיד באזור ב"ש שיודע להשתמש באותיות איתן, מה גם שזה ידוע שאנסים לא יודעים לכתוב טוב. בלי קשר, יש קולנוע דרייב אין שזו קצת קלישאה אמריקאית אבל נחמד, יש פארקים לטייל בהם עם איזה קפה או לעשות פיקניק, מה גם שלא באמת קר עד הלילה ומקסימום שימו מעיל לדייט ראשו
  1 נקודה אחת
 26. בעיות עדיין לא נגמרו - להלן הסדר פשרה עדכני לתיבות הילוכים לרכבים שיוצרו בשנים 2017-2019.
  1 נקודה אחת
 27. הייתי באיציק, אבל חוץ מה"וואגיו" הם מאוד לא עקביים שם, לדעתי. אני לא אוכל הרבה בשר אדום, וכשאני כן, אני אוהב שהוא ובעיקר אין לי זמן לטייל בין קצביות, אז מעדיף מקום יציב. זה ניסיוני בכל מקרה.
  1 נקודה אחת
 28. קודם כל בתי ההשקעות לא ינהלו עבורו תיק השקעות לפי דרישה אישית אלא אם מדובר בסכום של כמה מאות אלפי שקלים (כמעט אף אחד מהם לא מתעסק בסכומים קטנים), סביר להניח שמה שהם יעשו זה ימליצו לך על קופת גמל להשקעה כי זו תהיה האופציה שלך (או להשקיע עצמאית...) אני הייתי מתחיל בסולידית ובידע שווה כסף ונינג'ה פיננסית, מבין רקע כללי מי נגד מי. בשביל להיות משקיע סולידי לטווח ארוך (במידה וזו הכוונה) לא צריך לדעת יותר מדי, בעיקר רקע בסיסי והבנה בסיסית.
  1 נקודה אחת
 29. לא שמתי לב, אני אוהב ומכיר את התה של ויסוצקי עבורי הוא מעולה. שים לב שממש יקר, מעל ל 100 ש"ח זה יקר. (שוב, הייתי מקבל ממקום העבודה כמה שאני רוצה) את כל המותגים האלה שצירפת אני לא מכיר/זוכר, אך סביר להניח שנתקלתי בהם בכל מיני מקומות. (עבדתי במקומות שמגישים תה וחליטות ברמה גבוה) אבל קשה לי להאמין שתיפול בבחירת אחד מהם.
  1 נקודה אחת
 30. כל מה שכתוב כאן, לא נכון. יש התפרצויות ויראליות מהסוג הזה במזרח, ההנחה שטראמפ היתה לוקח היא ניחוש, ארגון הבריאות העולמי לא אמר כשדבר הזה, הבכיר פשוט ציין עובדה, והשימוש במעטפות תמיד היה.
  1 נקודה אחת
 31. אני גם מחזיק ספארק LTZ 2016 שאשתי נוסעת בה. הסיבה לבחור דווקא בה היא שאתה מקבל רכב מאובזר, נוח וחזק אבל קטן. אתה לר מרגיש שסכו במשהוא כמו אבזור, דיפונים וכו' ומקבל למעשה את החבילה הכי מאוזנת. המינוס שלה זה תא מטען סמלי אבל אם הוא לא חשוב לך אז זו אחלה בחירה.
  1 נקודה אחת
 32. אלה תדרי חובבי הרדיו. הם אסורים לשימוש למי שאינו בעל רשיון חובבים, וחובבי הרדיו יודעים לצוד את הפיראטים הרבה יותר טוב ממשהת"ק. השגת רשיון חובב רדיו היא תהליך לא טריוויאלי.
  1 נקודה אחת
 33. גם את חיסון השפעת מוציאים מהמקרר, ולפני שהאחות מזרקה אותו הוא יושב כמה דקות בטמפרטורת החדר, ולפעמים האחות גם מגלגלת אותו בין הידיים כדי לחמם אותו. אף אחד לא יזריק לך שום חומר שהטמפרטורה שלו מינוס 80 מעלות, וגם לא מינוס 8.
  1 נקודה אחת
 34. האם מדדת את המפלס אחרי שהרכב הונע ונסע או מיד לאחר המילוי? בהחלפת שמן המפלס יורד לאחר הנעה כי המסנן מתמלא. בנוזל קירור (ולא מים אני מקווה) מעברי הנוזל במנוע מתמלאים.
  1 נקודה אחת
 35. זה נועד לשיפור יציבות הקליפר הצף בבלימות מהירות חזקות, למנוע עיוות מיקום קליפר ואז גם הרפידות אל מול הצלחת בילום. העדרו יוביל לבלימה מוחלשת ולשחיקה לא אחידה של הרפידות. הזמן קיט גומיות או קיט שיפוץ קליפר והרכב חלק כזה חדש למקומו, הוא בפירוש לא זניח ולא מיותר!
  1 נקודה אחת
 36. הגיר בפיקנטו מיושן ותיק ואמין. גיר פלנטרי 4 הילוכים לעומת גיר רציף בספארק עם חלוקה מלאכותית להילוכים. מה הוא נותן ? במהירות שיוט המנוע שקט יותר, וצריכת הדלק עדיפה. החיסרון שלו שבהאצה הוא מרעיש והתגובתיות שלו מעט עצלה. יש השהיה מרגע הלחיצה על הדוושה ועד להאצה.
  1 נקודה אחת
 37. בשונה ממה שהיה פעם, האנטיוירוס המובנה היום בwindows 10 הוא מהטובים בשוק. (בהנחה שאתה עובד עם windows 10) שלב את זה עם גלישה בכרום/פיירפוקס ולא דפדפנים הזוים + הגנת 2FA בכניסה לחשבונות שחשובים לך (פייסבוק, גימייל) ואתה מסודר
  1 נקודה אחת
 38. וההגה מסתובב אין-סוף סיבובים לאותו הצד... אל תכעסו, אבל אני לא ממש 'קונה' את הסרטון הזה.
  1 נקודה אחת
 39. אתה חדש בארץ? נשמע לי סיפור סטנדרטי לגמרי, הג'ינג'י חשב שיש במלאי, אבל לא באמת היה, או שכן היה אבל לא בשבילך, או שהיה משהו אחר, יהיה בסדר, חודש-חודשיים סוגרים לך את הפינה, מה הלחץ? כולה מחשב... זה בסדר, גם יבואני רכב מסויימים עובדים פחות או יותר אותו דבר. יש אין סוף סיפורים כאלו, רק לאחרונה ניסיתי למצוא כבל (די ספציפי) לאוזניות שהיבואן טען שיש לו במלאי והוא שולח מחר בבוקר, אחרי שבוע התחילו הסיפורים של קורונה, אין עובדים, קשה קשה, אחרי שבועיים ביטלתי והזמנתי מחנות באנגליה, רק שעכשיו אני מחכה כבר עשרה ימים לשירות המופלא של דואר ישראל שיצליחו להעביר חבילה מבן גוריון לת"א, עניין די מור
  1 נקודה אחת
 40. אני רוצה לראות נשיא פייזר מחסן את עצמו וילדיו לפני כולם לדוגמא האישית
  1 נקודה אחת
 41. זה לא פופוליסטי, אתה תראה שאפילו את הקניונים הם לא יצליחו לסגור. אני מעריך יקרה דווקא הפוך, הלחץ הציבורי יגרום לך שיפתחו את כל הקניונים , מהסיבה שאם רק 15 פתוחים אז זה מייצר עומס מטורף על ה-15 וגם לא הוגן. בנוסף , כיתות י'- יב' אומנם נפתחים ביום ראשון , אבל כל תלמיד יכול להיות נוכח ב-2 קפוסולות בלבד. מה יעשה תלמיד ש.. קפסולה א' (חצי מהכיתה שלו) קפוסלה ב' - מתמטיקה - ערבוב של 4 קפסולות לפחות קפסולה ג' - פיזיקה קפסולה ד' - אנגלית קפסולה ה' - מחשבים קפסולה ו' - ערבוב בהפסקות לא לדבר על אוטובוסים / הסעות. למורים מותר ללמד ע
  1 נקודה אחת
 42. חסיד גדול של תה, במיוחד עם ארוחת בוקר שאצלי זה חובה. ( מעבר לקפה בכל הצורות) נענע עם מים חמים זה לא לטעמי אף פעם, אני תמיד מחפש את הטעם של התה. חליטת פירות אינם לטעמי מלבד חליטת עשבי תיבול (רוזמרין, מרווה,שומר, חרוב וכד') שהתחלתי לשתות לאחרונה של שלוותי עין גדי לאחר שאת כל המארזים העשירים שהייתי מקבל, הייתי נותן מתנה לחברים. עם מחפשים תיונים מעבר לעשבי תיבול מעבר ללימונית ולואיזה שבעבר היה להם ניחוח וטעם סביר, לאחרונה יש להם טעם של מים עכורים. (ממש ירידה בטעמים ובאיכות) מי שיכול להשיג את התה "אינגליש ברקפסט" זה אחד התיונים הטובים שטעמתי בשנים האחרונות, של
  1 נקודה אחת
 43. לאף חברה אין אינטרס לייצר מוצר שיחזיק לנצח ולא יתקלקל לעולם, לא ליצרנית מכונות כביסה, לא ליצרנית שואבי אבק, לא מכונות קפה ובטח לא מכוניות. הם רוצים אותך כלקוח חוזר ולא כלקוח שאולי תחזור בעוד 20 שנה, הם רוצים לייצר חלפים בשביל השואב/ מכונית/ מכונת כביסה כיוון שהם מכניסים להם כסף נוסף על מה שרכשת את המכשיר מלכתחילה והשאיפה היא שהתיקון יהיה מספיק יקר כדי שירוויחו עליך ומספיק זול כדי שתתקן ולא תקנה מכשיר חדש מחברה מתחרה, זה כל הסוד והקסם בהנדסת חומרים ופיתוח מוצר, שיהיה זול בצורה סבירה קל וזול לייצור בכמויות בצורה סבירה ואמין מספיק בשביל להחזיק אותך בלופ שלהם למשך כמה שנים ועדיין לא תרגיש מרומה של
  1 נקודה אחת
 44. יונדאי i30cw היא מכונית-תאומה לקיה סיד סטיישן, אך בניגוד אליה הגיעה עם גיר אוטומטי רגיל (לדעתי עד דגמי 2015 כולל) ולא רובוטי. ממליץ מניסיון..
  1 נקודה אחת
 45. לך יש את הסבלנות, הידע, הזמן והאנרגיות להסתובב בכל הארץ ולחפש את האוטו המושלם. לאחרים אין. הרבה מאוד אנשים (כולל אותי) נכוו מבעיות של רכבים ישנים, ואני יכול להבין אותם. ותגיד לי עוד משהו - תקלות של בלאי טבעי אתה מחשיב? כי בשביל אדם שלא מבין, זאת תקלה לכל דבר, זה להיכנס למוסך ולפתוח ארנק. לרכב ישן יש בלאי גבוה יותר מרכב חדש. לא כולם חיים בעולם של דייב ראמזי. תתפלא, יש גם אנשים שלוקחים הלוואות, קונים דברים, מחזירים את ההלוואות, סוגרים את החודש יופי, ואפילו נשאר להם בצד. הכל עניין של איזון נכון של הוצאות מול הכנס
  1 נקודה אחת
 46. אז אתה אוהב אותי, כי בוודאות לאורך 5 שנות הלוואה על הרכב הנוכחי בריבית פריים-0.5, עשיתי על הכסף הזה סביבות ה10% שנתי שום דבר לא בוודאות *מראש*, אבל הכל בהערכות סבירות אה ואניי אחראי אבל לא פרנואיד, ובטח שלא מחליף מקרר כל X שנים על אף שהוא תקין כי "הוא עלול להתקלקל" באותה מידה אני מעדיף לקחת הלוואנ זולה ולהשקיע את כספי בתבונה, למרות הסיכון הגלום בכל השקעה שהיא מי שמעדיף שהסיכונים ינהלו אותו ולא הוא ינהל סיכונים בצורה מושכלת, שימשיך להפסיד כסף בשם הבטחון המזוייף
  1 נקודה אחת
לוח הניקוד מוצג לפי אזור זמן ירושלים/GMT+02:00
×
×
 • תוכן חדש...