Jump to content

מה חדש

רשימה זו מתעדכנת אוטומטית     

 1. בשעה האחרונה
 2. בעסה - אמזון ביטלו את HBO לפני מספר ימים... https://collider.com/hbo-shows-leaving-amazon-prime/
 3. כן. ניתן לדבר עם התובע לפני המשפט ולנסות להגיע להסדר. אך כדי שהוא יאות לתת לך 'הנחה', אתה צריך 'כלים' כדי לבוא אתו במו"מ על גובה ההסדר. ה'כלים' הם אותם כשלים בתאור המקרה ובכתיבת הדו"ח אותם אנחנו מנסים לברר אתך. שוב, הניקוד אינו נתון למו"מ בכלל. לביהמ"ש אין אפשרות לשנותו/הפחיתו.
 4. היום
 5. שלום יש לי קאיה ספורטאג 2012 אני מעוניין להרכיב לה מכשיר תואם מקור תנו לי כיוון איזה דברים אני צריך לדעת בעת הקנייה ואם יש המלצות למכשיר ספציפי אשמח לשמוע תודה
 6. אני מניח שלבקש מספר שלדה מהמוכר כנראה יסתיים בניתוק בפנים, לא נשמע לי כ״כ לגיטימי. אשמח לדעת אם זה כן. בכל אופן, נראה באמת שעדיף לפנעח תצלומים בעצמי מאשר לסמוך על המאגר של משרד התחבורה. עדיף לא לסמוך עליו גם לגבי פרטים אחרים? יש טעם לחפש שם בכלל?
 7. אתמול
 8. Morningstar

  מבחן דרך: מרצדס CLA35 AMG

  האמת יצאתי מבולבל מהרכב הזה... מבולבל כי לא הצלחתי להחליט אם אהבתי או לא. בהתחלה הוא הרגיש לי מגודל מדי, אני רגיל למיאטהND - הכל מגודל לידה, כולל סמארט... אבל זה היה אקסטרא מגודל. אני גם לא ממש חסיד גדול של הנעה כפולה - מבלבל אותי כל פעם מחדש. כל הנעה כפולה שנהגתי התנהגה בצורה בלתי צפויה... אני מניח שאחרי כמה זמן זה נהיה צפוי ולומדים לשלוט בזה, אבל אישית - לא כל כך אוהב. בחזרה ל CLA - האינטיריור פשוט מהמם. לא יודע כמה פונקציונאלי - לפבל היו לא מעט הערות, אבל הוא פשוט נראה כל כך טוב. הכל נראה טוב. התאורה, המסכים, הלחצנים, המושבים - פשוט הכל. במבט ראשון המושבים נראים להיט! הייתי מבסוט... אחרי בערך 15-20 דק' התחיל לכאוב לי הגב קצת... על זה נאמר - אל תסתכל בקנקן. עשיתי כמה פעמים את כביש בית אריה שאותו עשיתי לא מעט פעמים עם לא מעט רכבים. ה CLA35 באמת שומרת על קצב גבוהה בלי שום מאמץ. ההגה הרגיש לי במשקל הנכון והיה נחמד לשחק איתו. אני לא ממש מכיר הגהים הידראוליים של פעם ולא ממש חוויתי "הגה מתקשר" - אבל המשקל הרגיש לי נכון. היתה חסרה לי דרמה. יכול להיות שזה משהו שמגיע עם המהירות וכשנוהגים ברכב לא שלך שאתה לא מכיר - מן הסתם לאט - לא תהיה דרמה, אבל היו רכבים אחרים בדיוק באותו כביש שנתנו הרבה הרבה יותר דרמה ופאן בהרבה פחות כסף. כל זה מובן לגמרי - הרכב הזה הרבה יותר אוחז הרבה יותר חזק הרבה יותר טכנולוגי - הגיוני שהוא יהיה פחות דרמתי... בסופו של דבר אני פשוט לא מצליח להבין מי ישלם כל כך הרבה כסף על הרכב הזה? אני לא אומר שהוא לא שווה את זה, אני פשוט חושב שאין לו ממש קהל יעד.
 9. תשובות לשאלה הזו פשוט לא יעזרו לך. זה מאוד מאוד משתנה מאדם לאדם. לא כולם נולדו שווים. חלק מבינים את הגדרת הגבול של קושי בהרצאה, חלק אחרי חצי שעה בבית וחלק אחרי שבוע של דגירה. חלק לא מסכימים להתפשר במבחנים ומכוונים ל 100 וחלק מראש אומרים ש 75 זה סבבה. חלק יכולים להגיע כל התואר לכל הרצאה והרצאה ולהשאר מרוכזים וחלק ירדמו אחרי 5 דק' בכתה. אבל אם אתה מחפש סיפורים אישיים של חברי הפורום, בבקשה: מדעי המחשב ומתמטיקה, בן גוריון בשבוע הראשון הבנתי שלשבת בכתה זה לא יעיל לי והתחלתי ללמוד בבית. בסמסטר הראשון לא עבדתי. בסמסטר השני עבדתי יומיים בשבוע. החל מהסמסטר השלישי עבדתי משרה מלאה מינוס חודשיים שנעלמתי בכל תקופות מבחנים [סה"כ 4 חודשים בשנה שנעלמתי]. לי זה עבד סבבה לגמרי. אני מאלו שדוגלים שלא צריך יותר מיומיים בשבוע לעבודות בית בהנחה ולוקחים 3-4 קורסים בסמסטר [שלא בכולם יש עבודות גם]. אממה מראש לא כיוונתי לשלמות. לא בעבודות בית ולא במבחנים. מבחינתי אם עברתי אני מבסוט. מינוסים: לא היתה לי חוויה מהתואר בכלל כי עזבתי את ב"ש בסוף שנה א' כי הנסיעות למרכז הרגו אותי. די לא היו לי חיים לאורך כל השנה השנייה (כשעדיין לא מיקבלתי טוב עבודה ולימודים)... עבדתי כל יום ובסופש למדתי לרוב. כל בוקר לפני העבודה הגנבתי שעת ש"ב. פלוסים: פיתחתי את עצמי מבחינת קריירה years ahead מחברים מהתואר כסף. זה לא כיף להיות סטודנט עני. שנאתי את זה שאני צריך לחשוב על כל שקל שאני מוציא אם לא הייתי כל כך חמדן הייתי מסתפק בלהשאר ביומיים בשבוע לאורך כל התואר עד הסמסטר האחרון, אבל היתה משרה שממש ממש ממש רציתי ולא הסכימו למשרה חלקית [כן התגמשו בתקופת מבחנים] במחשבה לאחור הייתי מושך גם את שנה שנייה ביומיים בשבוע במקום משרה מלאה... לא בטוח שהכסף והניסיון היו שווים את זה... זו היתה שנה נוראית
 10. Derish

  סדנת שוקולד זוגית

  ~ שמחתי לעזור. זו השוקולטיירית שאחותי והחברות שלה המליצו עליה, מניח שהיא לא היחידה בתחום: http://www.facebook.com/ElisNess/
 11. זו האופציה היחידה או שיש עוד אפשרות?
 12. לפי הכיוון של המדינה לא נשמע שתיהיה לך יותר מדיי בחירה בקרוב ואני חושב שאנחנו בזמן מצוין להוציא דרכון אירופאי
 13. מקנא בכל אנשי הציוויליזציה. מרכז תל אביב (אזור כיכר רבין) ואין לא אנלימיטד לא פרטנר ולא סלקום.
 14. ערב טוב לכולם אני מנסה להבין מה הדרך הכי פשוטה להתחבר בבלוטות למערכת. כניסת aux קיימת אבל לא תקינה. ראיתי שיש מקלטים שאפשר לחבר למערכת הקיימת מאחורה, בפירוק שעל פניו נראה פשוט מאוד. זה פתרון מוצלח? אפשר המלצה לרכיב כזה? מבחינת מחירים, זה מספיק קרוב להתקנה של מערכת כדי שיהיה שווה לשקול את זה? אני רחוק מלהתפעם מאיכות הסאונד, אבל לא רוצה להשקיע יותר מ500 שקל בסיפור הזה. החלפת hu יכולה איכשהו לשפר משהו בתקציב כזה? תודה רבה 😁☺️
 15. זה יכול להיות מחזיר שמן ציריה, מחזיר שמן שנמצא איפה שהציריה יוצאת מהגיר. לגבי כמות מופרזת של שמן גיר. אפשר למלא יותר מידי רק אם ממלאים דרך הנשם או דרך חיישן מהירות. אם ממלאים דרך בורג מילוי, אי אפשר כ"כ למלא יותר ממה שצריך מכיוון שמפלס השמן הנכון הוא בגובה הבורג. אי אפשר למלא מפלס גבוה יותר מגובה הפתח דרכו ממלאים.
 16. itsik170

  יונדאי וניו רך או קשיח

  הוניו הוא דוגמא לרכב שנמכר בעיקר במדינות עולם שלישי - במקרה שלו רוב המכירות הם בהודו, אבל הייבוא שלו לארץ מתאפשר בגלל תקינה מתאימה למרות שהוא לא נמכר באירופה, אבל הוא נמכר בארה"ב וכנראה זה הסיבה שהוא מגיע. מקרים דומים היום קורים עם ניסאן אלמרה, קיה סלטוס, מיצובישי אטראג', יונדאי אקסנט החדשה, ניסאן סנטרה ועו'
 17. היי, אני העברתי לניוטרל מספר פעמים כשהופיעו רעידות ולא הרגשתי שינוי(אם כי לאחר מספר שניות, עם ירידת המהירות, הרעידות נחלשו) אפילו ניסיתי לכבות את המנוע ולא היה שינוי משמעותי. הצמיגים שלי הם סיניים פשוטים, אתה חושב שזה מקור הבעיה?
 18. להגיד לילד בן 22 להיכנס להלוואות כשהוא הוא עוד רגע הופך לסטודנט ואולי יפסיק לעבוד או יצמצם בשעות בעבודה, זה גם לא חכם. אומנם אנחנו בפורום רכבים, אבל לפעמים כדאי לראות את התמונה הגדולה והאחראית.
 19. itsik170

  נתוני מסירות 2020-2019

  די אהבתי את הפוסטים של הסטטיסטיקה ש-car_me היה מעלה. הוא הפסיק כי הוא טען שהיתה לו בעיה עם להעלות. אז אם הוא שומע אותי ויש לו אפשרות לעשות את זה שוב, אז אשמח טם זה יקרה.
 20. שלום וברכה לאחרונה רכשתי את הרכב אחרי יישור קו שעשיתי לו הוחלפה גם צירייה צד שמאל בזמן ההחלפה נשפך איזה ליטר שמן גיר לאחר ההחלפה המוסכניק פתח את בורג מילוי השמן גיר בכדי להוסיף את החוסר ועדיין יצא שמן גיר מתברר שהיה כמות מופרזת של שמן בגיר היום שמתי לב שיש לי נזילה קטנה על המגן קרטר האם יש ברכב נשם שפולט עודפים?
 21. פרטנר סיבים אמורים לחבר אותי לסיבים שלהם , איזה חבילה מומלץ לקחת שלהם: 200 , 500 , 1000 ? בנוגע לחיבור PPPOE , במידה ואני משתמש בראוטר פרטי והטכנאי בה ומשחיל את הסיב , אני מבקש ממנו שם משתמש וסיסמא כדי להתחבר ל-PPPOE ? הם מתווכחים איתך לגבי חיבור שהם רוצים -DHCP או פשוט מבקשים PPPOE והם נותנים לך ? בנוגע לנקודה שמוציא הטכנאי , יש אפשרות להוציא מהתעלה של כבל החשמל ( כי באזור הטלוויזיה זה מה שיש לי תקע חשמל ) ? לגבי הנקודה שהוא מוציא בבית ( ראיתי שזה קופסה לבנה שממנה יוצא הסיב בבית לממיר סיב או ראוטר , יש בזה קרינה ? זה פסיבי , רק חוט אופטי ? ) תודה רבה .
 22. רשאי לנהוג עד שנה. מעבר לכך (או לפני כן) יכול לבצע המרת רשיון במשרד הרישוי. העברת בעלות רק במשרד הרישוי
 23. סדרה 2, משופרת. כרגע עם תוכנה, קוילאוברים ומערכת בלימה משופרת. את כל החומר אני קורא בחו"ל והתקנות בארץ (כמו חלקי מתלה/היגוי) אני מתקין אצל טיג, שם אני גם מבצע את הטיפולים השותפים כרגע.
 24. זה בשביל הusb המקורי שיש לך ימשיך לעבוד
 25. נקישות נרגעות אחרי נסיעה ארוכה של חצי שעה ומעלה. לגרמניות יש את זה בדר"כ וזה נרגע קצת אחרי שהמרימים ההידראוליים מתמלאים טוב בשמן. תבדוק את העניין של משאבת שמן להגה הידראולי זה משהו שכן יכול לעלות הרבה אם זה יפול עליך. יש שם גם בריחת מים מאחד הצינורות מים צריך לתקן לא משהו יקר כנראה. סך הכל נראה שהבעלים הזניח את הרכב אפילו ברקסים לא עשה. אם נראה לך רכב יפה והמוכר מוכן להתגמש אז כדאי לקנות ולהשקיע עליו כסף אם לא תברח.
 1. טען פעילויות נוספות
×
×
 • Create New...