Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לימוד נהיגה + מורה נהיגה

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 6788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי אז ככה קבעתי למחר שיעור נהיגה ראשון, בעירי הקטנה יש כ 4 מורים שאני מכיר ונחלק אותם ככה:

סקודה סופרב

סיטרואן קסרה (ביצתית)

יונדאי לנטרה

יונדאי טוכסון

אוקיי בעיקר דיברתי עם אנשים על המורים וכמעט כולם למדו אצל ''טוכסון'' או אצל ''סופרב'' אבל אמרו לי שהמורים ממש צועקים... כאילו ממש בצורה חריפה וזה משהו שאני לא אוהב! אאם צועקים עליי זה מוריד לי מהבטחון העצמי וסליחה באמת אני לא משלם לו 100 ש''ח בשביל שיצעק עליי!

הזמנתי שיעור באלנטרה, אמרו לי שהמורה בסדר רק קצת ישנוני אבל כל מי שנהג אצלו יצא בסדר...

מה תגידו לא עשיתי טעות? והאם מבחינתכם מורה נהיגה שצורח על התלמיד הוא בסדר?

בכל מקרה אם לא ימצא חן בעיניי המורה אני אעבור ''סופרב'' אבל בנתיים נראה איך המורה הזה...

אז מה דעתכם?

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל מה זה טוכסון? דגם חדש? אולי התכוונת לטוסון...

שנית תבחר לפי המורה ולא לפי הרכב... מורה שצורח זה לא טוב למי שזה יכול לפגוע בבטחון העצמי (כמובן שאם זה צעקה קטנה פה ושם זה לא נורא אלא אם כן הוא ממש צורח), אבל גם מורה ישנוני יותר מדי זה לא טוב...

תברר מי המורה הכי טוב ותלמד אצלו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מורה ישנוני זה רע כי הוא לא מקפיד, עדיף לך מורה קפדן אבל לא כל כך צעקן ודווקא אלה הצעקנים הם צועקים מרגש כי כואב להם שאתה עושה טעיות שהם שטויות. בסהכ לטסט תנהג לפי הספר ואח"כ אתה לרשות עצמך בגלל זה אתה צריך מורה קפדן ולא ישנוני.

ועצה לי לך בחיים אל תבחר מורה לפי אוטו, אם אתה ככה קורא להם זה בסדר אבל אל תגיד אני פה כי יש לו טוסון/סופרב וכאלה

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן טוסון... ואצלו בכלל התור לשיעור נהיגה זה סיוט... יש לו מלא אנשים ורוב האנשים זה בנות (לך תדע אולי בגלל הרכב)

לכל אחד כמעט זה יוריד מהבטחון העצמי כולל אותי, וכשאני אומר צורחים אז הם באמת צורחים!

אני ממש לא בוחר לפי הרכב, אם זה היה ככה הייתי מזמין אצל זה עם היונדאי טוסון אבל אני לא.

בכל מקרה נראה מחר, אם יהיה ישנוני בשיעור הראשון אז שיעור שני לא יהיה אצלו!

וד''א אם אני עובר מורה אחרי שיעור או 2, כלומר אני בא למורה חדש ואומר לו שעשיתי 2 שיעורים אז אני לא חייב לעשות את ה 28 אצלו נכון?

בכל מקרה אם זה יהיה באמת ישנוני מדיי אני אלך לצרחן... :(

אך אין מורה מתחשב? שלא צורך? (אולי אישה?) חחחח סתם סתם...

תגיבו :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ישנוניים שהם קצת אדישים אבל מקפידים.

אתה ילד גדול לעזאזל מה אתה הולך ללמוד נהיגה ויותר מידי שובר את הראש על מורה. תעשה את השיקולים שלך, את אחי שלחתי למורה קפדן והוא עבר טוב

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הישנונים באמת מאוד מקפידים.

ואני חושב שהכי כיף ללמוד אצל מורה שצועק שיש לו הרבה בנות, תצחק כל השיעור.

פעם תלמידה שאלה את המורה עצבני שלי " אני לא לוחצת גז למה האוטו נוסע?"

"כי את בירידה".

ואז הרגזן נשבר, קשה לו הייה להיות רציני אחרי זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי נראה מחר כבר איך הוא... אם הוא ירדם נראה לי אפשר לכוח מהאוטו חיחיחי :lol:

רגע עכשיו רק תענו אם אני עובר מורה אחרי 2 שיעורים הם נחשבים אצלי כחלק מתוך ה 28 או ש...?

ואני לא מחפש צחוקים אלה לעבור טסט כמובן שאף פעם לא מזיק לשלב ביניהם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, הם נחשבים כחלק מה- 28.

אבל זה בתנאי שהמורה הקודם צריך לתת אישור לך אישור בכתב או משהו, שכבר עברת 2 שיעורים.

את האישור הזה תתן למורה החדש.

Beeeeeeeiiiitch !!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לך אישית אל תלך למורה רק בגלל הרכב

תלך בגלל המורה

אני בקרית גת למדתי על פאסאט TDI ידנית שנת 97 שהמורה שלה היה מאוד נחמד וחשוב לציין שיש בעיר מכוניות יותר טובות כמו BMW 320D, פאסאט TDI שנת 2002, פיג'ו 307 חדשה שהרבה צעירים אוהבים אותו, וולוו S40 ועו' אבל אני בחרתי באותו מורה דוקא בגלל שהוא מורה מעולה...

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הקטע שאני שונא שצועקים עליי או משהו... אני לא משלם 100 ש''ח בשביל שהוא יצעק עליי...

ובאמת כשבחרתי במורה נראה לכם שזה בגל האלנטה? חחחח הייתי מעדיף את הטוסון אבל ללמוד על ג'יפ נראה לי טיפה מוזר (רק דעתי האישית) והסופרב אחלה אוטו ובטח יותר טוב מן האלנטרה ובכל זאת הבחירה שלי היא האלנטרה לא בגלל הרכב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי ייצא קצת במזל , המורה נהיגה שלי (יש לי טסט בקרוב) זזה חבר טוב של אבא שלי אין לו כמעט תלמידים אבל לא בגלל שהוא מורה לא טוב יותר בגלל הקטע שהוא מלמד נהיגה כדי למלאות את הזמן (יש למשפחה שלו אולם אירועים חדש בכרמיאל והוא מנהל שם בערבים).

אז ייצא לי נחמד , יש לו גם רכב לא רע אוקטביה חדשה ככה שייצא לי סבבה.

אבל למה אצלכם לוקחים 100 שקל לשיעור?-בכרמיאל כל המורי נהיגה עובדים לפי 80 שקל לשיעור (בעבר היה 90/100 לשיעור אבל יירד כולם יישרו קו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלינו כל המורים לפי מה שידוע לי לוקחים 100 ש''ח כנראה גם בגלל שמי שגר בחור הזה לא יסע לפ''ת לקחת שיעור כי זה יצא בדיוק ה 20 (16) ש''ח לאוטובוס... ופה באריאל אין הרבה מורים ככה שכנראה אין ממש תחרות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא טוב מורה שצועק :idea: , המורה נהיגה שלי (ואי איזה נוסטלגיה) , צחק איתנו, דיבר איתנו"בשפה שלנו" , דיבר על בנות (ואפילו על חיי המין :? ) , אם עשיתי בעיה הוא הסביר לי בעדינות ולא צעק, היה סובלני, בקיצור ככה מורים צריכים להיות:mm_yeah: ! (ולמדתי על סובארו לגאסי) .

לפותח השירשור:

לדעתי לא כדאי ללמוד על ג'יפ , במיוחד אצל המורה הזה שצועק הרבה. ועוד 100 שקל זה מחיר מוגזם, לי לקחו 75 שבאותו זמן זה היה נרא מחיר נורמלי (נע בין 70 ל 80 ש"ח לשיעור).

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה על ג'יפ שזה לא יסבך אותי אפילו אם זה בדברים הכי קטנים... ולגבי 100 ש''ח זה ככה כל המורים פה... בכל מקרה מחר כבר אני אראה... חחחחאני רק לא יודע אם הגזימו שהוא ישנוני או שזה באמת ככה :???: אבל מחר אני אדע כבר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...