Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חושב שעשיתי טעות... (או: גם לא קראתי את כללי הפורום וגם שילמתי מקדמה על רכב שלא ראיתי

Noam_w3
שימו לב! השרשור הזה בן 2944 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, הייתי בטריידמוביל לפני כמה ימים והתעניינתי ברכב 2008 עם קילומטראז נמוך שגם היה במגרש ויצא לי לראות אותו והתרשמתי לטובה..

שאלתי אם יש התחייבות לבדיקה נאמר לי שכן ושהם בודקים אצלם אבל בכל זאת הייתי די בטוח שאני אקח אותו גם לבדיקה בעצמי..

עכשיו הייתי בטוח שזה הליך ראשוני אבל נראה לי טעיתי בזה שחתמתי להם וכבר שילמתי מקדמה מבלי לראות את הספר טיפולים ו/או לקחת אותו לבדיקה שרציתי..

הרכב עוד לא הגיע והוא במכון טיפולים שלהם השאלה שלי זה אם כשהוא מגיע אני יכול כן לקחת אותו לבדיקה לפני שאני משלם להם את היתרה, או החוזה שחתמתי עליו מכריח אותי לקנות אותו?

יש סעיף שאומר דבר לגבי זה והוא לא מסומן לכאן או לכאן ככה שזה לא נראה שהוצעה לי האפשרות במעמד הקנייה..

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שמה ששילמת זה דמי שריון על מנת לשמור לך את הרכב ושיגיע לסניף שקרוב אליך. את דמי השריון תוכל לקבל בחזרה במידה והרכב לא יתאים לדרישותך לכשיגיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אין שום התחיבות. יש חוק הגנת הצרכן. מקדמה לא אומרת שקנית את הרכב. אתה יכול לסגת כל עוד לא קנית את הרכב ונעשתה העברת בעלות (ברכב חדש הסיפור שונה כי הם עושים רישום בעלות לפני). אין לך מה לדאוג. אל תקנה את הרכב מבלי שעשית לו בדיקה במכון בדיקה מטעמך ואני מדגיש שאתה בחרת. ועוד טיפ, ברכבי יד שנייה, אחת כמה וכמה מסוכנויות רכב - החיפזון מן השטן... אל תמהר. יש הרבה מציאות. לא הסתדר עם אחת.. יש עוד מלא אחרות.. בתי הקברות מלאים בכאלה (מכוניות..) שאין להם תחליף....

אני כותב לך את הדברים על סמך ההבנה שלי... בדוק את דבריי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. טעות ראשונה - זו הכותרת של הפוסט.

2. טעות שניה - לא קראת על מה חתמת (ואם יש לך עותק - אז קרא מה רשום בו. אם אין עותק - לא טוב. אם יש ספקות - ניתן לצלם להעלות לפורום ולהתייעץ על משמעות החתימה).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. טעות אחי אני גם ככה בלחץ חח תתחשב.. אבל אהבתי

2. ראיתי את האוטו, פשוט שלחו אותו אחכ למכון בדיקה שלהם בשביל טסט, שיפצור וכאלה..

וכן לא קראתי הייתי פזיז מדי.. זה החוזה נראה לא לטובתי

רשום שם על נספחים שלא מצורפים, ובסעיף 5 ביקשו ממני לבחור אחת מהאופציות ולא בחרתי משמע לא הבנתי בכלל על מה חתמתי

IMG_20160322_192915.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו סוג של השחה - law, תקווה שהרכב תקין. לצורך העניין, במידה ותתחרט, אם אני לא טועה, ושייתקנו אותי כל הפרקליטים (כי שופט בימ"ש השלום אמר לי את זה) :בבית משפט יש "אחריות למנסח ההסכם" ועליו להוכיח מעבר לכל ספק שהוא גרם לך להבין בדיוק מה כתוב שם. ולצורך העניין העסק שלו זה מכוניות ואתה קונה, ללא רקע משפטי ויידע, יש סיכוי טוב שתזכה בכספך. אבל עד שתגיע לשם, עורכי הדין של המגרש לא יעשו לך חיים קלים. בקיצור, הלוואי והאוטו טוב, ואם לא, תמשיך לפרסם- זה כלי מצוין לפתיחת מו"מ לפשרה.

עריכה אחרונה על ידי Achtung
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמליץ לך דבר אחר.

שילמת 1500₪. תראה את הרכב ותבדוק אותו.

אם הרכב לא לטעמך. תצמצם נזקים. הלך ה1500₪. אל תקנה רכב זבל׳ה או לחילופין תשלם מחיר הזוי (כמו שטריידמוביל אוהבים לבקש) על הרכב בגלל המקדמה.

להבא - לא משלמים מקדמה. בטח לא של 1500₪.

ממני ביקשו אחר כך רק 500₪ וגם זה לא נתתי. אמרתי שיגידו לי איפה הרכב ואני אסע לשם. שהתחילו להסביר לי שזה במרכז הכנה וזה בעיה ושטויות כאלו, עשיתי פרסה והלכתי לקנות במקום אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתנחם... 1500 ש"ח זה כסף קטן לשיעור בחיים. זה ישתלם לך אם תלמד מהטעות. לזכותך ייאמר שאת השלב הראשון עברת בהצלחה - לקיחת אחריות על הפזיזות שלך!

אני בטוח שבסופו של דבר תצליח למצוא את הרכב המתאים והטוב עבורך. אל תתפשר ותזהר מכל סוכני המכירות/סוחרים עם לשון חלקלקה, חולצות לבנות לא מגוהצות, שינסו למכור קרח לאסקימוסים (וגם יצליחו) ולקונים תמימים שלא עשו שיעורי בית. החיפזון מן השטן וכנראה שהשטן לקח לך 1500 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשלום מקדמה ע"ח הרכב הינו פרוצדורה מקובלת בכל עסקת רכישה.

בגין ביטול העסקה בשלב הזה אתה בד"כ לא תדרש לכל תשלום או לכל היותר סכום של 100 ש"ח.

אני מציע שתודיע להם באופן מיידי כי אתה מבקש לבצע בדיקה מטעמך ורק בהתאם לתוצאות הבדיקה תחליט סופית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לבטל את העיסקה.

יכול להיות שאם יביאו את הרכב לסניף עם מובילית . יבקשו ממך את עלות הבאת הרכב ע”י המובילית. לא יותר מ 500 שח

אין דבר כזה שמקדמה הלכה ואי אפשר לבטל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2944 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...